Výroba autopotahů
Čalounění a opravy autosedaček
Prodej potahových látek
Čalounictví
Opravy a zakázková výroba
čalounění pro váš vůz
Čištění interiéru
Čištění profi prostředky
a přípravky suchou nebo mokrou metodou
Výroba autopotahů
Čalounění a opravy autosedaček
prodej potahových látek
Čalounictví
Opravy a zakázková výroba
čalounění pro váš vůz
1 2 3 4 5

Informace o firmě

Vážení zákazníci 29.7.2024 až 9.8.2024 je provozovna uzavřena - dovolená. Otevřeno od 12.8.2024 Děkujeme za pochopení. 

Od založení naší firmy v roce 1990 se zabýváme výrobou autopotahů. Naše autopotahy můžete vidět v mnoha prodejnách a autosalonech po celé České republice.

Výroba autopotahů

V naší provozovně si můžete vybrat z cca 200 různých materiálů určených pro autopotahy a čalounění. Vyrábíme autopotahy na zakázku jak z levnějších, převážně dovozových látek, tak z dražších čalounických materiálů. 

Ty používají automobilky Škoda, VW, Ford, Opel, Audi, Mercedes a další. Každý autopotah si může zákazník osobně vyzkoušet nebo si ho nechat odborně namontovat do vozu. Na zakázkové autopotahy dokážeme zhotovit výšivku dle přání zákazníka.

Výroba čalounění

Díky našim dlouholetým zkušenostem s výrobou autopotahů z čalounických materiálů jsme do naší nabídky přidali čalounické práce. Jsme schopni opravit čalounění u veškerých autosedaček nebo kompletně zhotovit čalounění celého vozu. Této služby využívají především dovozci ojetých aut, autobazary a autosalony. Námi provedené čalounění už několik let slouží i v letecké dopravě.

Autosalony, které s námi spolupracují, si nechají pro své náročné klienty, čalounit kompletně interiér vozu. Většinou se jedná o čalounění do luxusnějších materiálů - např. kůže, alcantary a jiných. 

Čištění autopotahů

K zakázkové výrobě autopotahů a čalounění jsme přidali i profesionální vyčištění interiéru vozu. Pro naše zákazníky tak máme komplexní služby pečující o vnitřní prostory jejich vozů.

Ocenění

Díky kvalitní a profesionální práci jsou naši zákazníci spokojení a interiéry vozů jim slouží po mnoho let. V minulých letech jsme byli odměněni za naši svědomitou práci udělením ocenění „Spokojený zákazník“ roku 2011, 2012 od Sdružení českých spotřebitelů.

Homologace:

  • Výroba autopotahů
  • Výroba autopotahů určených pro vozidla s airbagem
 
Osvědčení o schválení technické způsobilosti Spokojený zákazník Osvědčení o schválení technické způsobilosti